doktorant

Nabór na kandydatów do komisji dyscyplinarnej dla doktorantów i odwoławczej komisji dyscyplinarnej dla doktorantów

05.06.2020 - 13:31 aktualizacja 05.06.2020 - 13:31
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktoranci, komisja interdyscyplinarna, nabór kandydatów

Dnia 31 sierpnia 2020 roku kończy się kadencja komisji dyscyplinarnej dla doktorantów oraz odwoławczej komisji dyscyplinarnej dla doktorantów. W związku z tym, Samorząd Doktorantów przedstawi Senatowi UŚ listy kandydatów do obu komisji. Planowana liczba doktorantów w komisji I instancji wynosi 6 osób, w komisji II instancji 4 osoby. Zachęcamy do udziału zarówno doktorantów starego trybu, jak i Szkoły Doktorskiej. Zgłoszenia kandydatur prosimy przesyłać drogą mailową na adres: doktoranci@us.edu.pl lub bezpośrednio do przewodniczącej URSD: emilie.szwajnoch@us.edu.pl do dnia 13.06.2020 r. do godziny 23:59.