Instytut Nauk o Kulturze

06.06.2022 - 14:58 aktualizacja 07.06.2022 - 12:44
Redakcja: JusJan
Tagi: Dorota Fox, medal Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 3 czerwca 2022 roku przewodniczący Komitetu Okręgowego w Katowicach, prof. dr hab. Marian Kisiel, odebrał Złoty Krzyż Zasługi, a członkowie zespołu: prof. dr hab. Aleksandra Janowskaprof. dr hab. Mariola Jarczykprof. dr hab. Aleksandra Niewiaradr hab. Piotr Bogalecki, prof. UŚdr hab. Dorota Fox, prof. UŚ, dr hab. Beata Mytych-Forajter, prof. UŚdr hab. Małgorzata Wójcik-Dudek, prof. UŚ oraz dr Magdalena Kokoszka – Medale Komisji Edukacji Narodowej.

Odznaczenia zostały przyznane w uznaniu zasług jurorów Komitetu Okręgowego, których praca służy popularyzacji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz rozwijaniu zainteresowań uczniów wiedzą humanistyczną z zakresu literaturoznawstwa, językoznawstwa i wiedzy o teatrze.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

złoty medal Komisji Edukacji Narodowej