19. Studencki Przegląd Filmowy czASKina – Między kulturami

05.04.2024 - 10:25, aktualizacja 05.04.2024 - 10:25
Redakcja: nk

Już po raz dziewiętnasty w Cieszynie odbędzie się Studencki Przegląd Filmowy czASKina, organizowany przez studentki i studentów kierunku animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną z Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie.

Wydarzenie to rokrocznie przygotowywane jest przez studentki i studentów ostatniego roku ASK w ramach pracowni dyplomowej. Realizacja tego projektu wymaga sporego zaangażowania jego twórców, całość musi być zrealizowana przy wykorzystaniu niewielkich środków, a równocześnie stanowić ciekawą ofertę dla osób uczestniczących. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W tegorocznej edycji znajdą się: projekcje filmów animowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, warsztaty dla przedszkolaków, prelekcje dla młodzieży, wykłady otwarte, pokazy tańca, koncerty studentek i studentów Instytutu Sztuk Muzycznych, wystawa prac studentek i studentów Instytutu Sztuk Plastycznych oraz dyskusje z zaproszonymi gościniami i gośćmi.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

program wydarzenia