Bez czarów, tylko nauka | Wykłady i warsztaty z chemii

24.06.2024 - 11:02, aktualizacja 24.06.2024 - 11:03
Redakcja: nk

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe „Naturalne kosmetyki”. W interaktywnej, radosnej zabawie uczestniczki i uczestnicy będą komponować autorskie receptury kosmetyczne, tak aby świadomie dbać o kondycję i jakość skóry. U nas poczujesz się jak w pracowni alchemika. Z nami przygotujesz naturalny krem nawilżający o działaniu „anti-aging”, błyszczyk nadający niesamowity blask, a jeśli zechcesz, zostaniesz senselierem lub perfumiarzem, jak z kart powieści Pachnidło Patricka Suskinda.

Tu nie będzie czarów, ale będzie działa się magia.

Wydarzenie odbędzie się w środę 26 czerwca o godz. 15.30 w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5), sala: Scale-up (1).

Warsztaty mają charakter otwarty, jednak konieczna jest rezerwacja miejsca. W celu rejestracji należy kontaktować się pod adresem: katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl.