CoperniConf 2024 – II edycja interdyscyplinarnej konferencji naukowej w ramach Festiwalu Fantastyki Copernicon

02.07.2024 - 14:10, aktualizacja 02.07.2024 - 14:12
Redakcja: nk

CoperniConf zaprasza do wspólnej podróży po wieloświatach nauki i fantastyki! Jeżeli pragniesz zgłębiać interdyscyplinarne połączenia między nauką a popkulturą, to właśnie tutaj znajdziesz swoje miejsce. Weź udział w konferencji, by podzielić się swoimi badaniami, projektami oraz pasją, jednocześnie otwierając portal do nowej krainy swojej akademickiej podróży.

Wkrocz do Multiwersum

Każda edycja CoperniConf to otwarcie nowego portalu prowadzącego nas do innej, fascynującej rzeczywistości. W tym roku motywem przewodnim jest Multiwersum – nieograniczone możliwości i nieskończone światy. Uczestniczki i uczestnicy odkryją razem różnorodne krainy, w których nauka splata się z popkulturą i fantastyką, tworząc unikalne i inspirujące połączenia.

Blok konferencyjny

Blok konferencyjny skierowany jest do studentek i studentów, doktorantek i doktorantów oraz doświadczonych naukowczyń i naukowców, których badania i zainteresowania przenikają do światów popkultury i fantastyki. Interdyscyplinarność tego wydarzenia sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszką/nowicjuszem czy ekspertką/ekspertem, możesz stać się częścią tej wyjątkowej podróży.

Udział i zgłoszenia

Twórz, ucz się i baw jednocześnie! Udział w festiwalu połączony z konferencją naukową to idealna okazja, aby zdobyć nowe doświadczenia i cenne kontakty. Dzięki zgłoszeniu punktu programu otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa, które może być przydatne w ubieganiu się o stypendia lub granty, a także skorzystasz z licznych atrakcji oferowanych przez konwent.

Termin zgłaszania abstraktów upływa 24 lipca. Festiwal Fantastyki Copernicon odbędzie się w dniach 20–24 września w Toruniu.

Szablon abstraktu do pobrania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie konferencji.