Dni Otwarte Kolegium Indywidulnych Studiów Międzyobszarowych

19.04.2024 - 16:48, aktualizacja 19.04.2024 - 16:48
Redakcja: nk

W poniedziałek 27 maja w godz. 15.00–17.00 w Klubie Rawa (spinPLACE, ul. Bankowa 5, Katowice) odbędą się Dni Otwarte Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych jest jednostką dydaktyczną Uniwersytetu Śląskiego, w której studentka/student sam buduje swój program kształcenia. Może wybierać zajęcia na prawie wszystkich kierunkach Uniwersytetu Śląskiego, wskazując jeden lub więcej kierunków wiodących, na których zdobędzie dyplom, a swój rozwój naukowy i zawodowy wzbogaca o dowolnie wybrane zajęcia na innych kierunkach.

Podczas Dni Otwartych będzie możliwość spotkania się ze studentkami i studentami oraz pracowniczkami i pracownikami Kolegium ISM oraz udziału w symulacji rozmowy kompetencyjnej, która jest częścią procesu rekrutacyjnego.

Do uczestnictwa zaproszone są wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem międzydziedzinowym na Uniwersytecie Śląskim. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się przez formularz.