Espresso z ekspertami! | Wykład dra hab. Jacka Szczytko, prof. UW

29.05.2024 - 09:57, aktualizacja 29.05.2024 - 09:57
Redakcja: nk

Serdecznie zapraszamy na cykl popularnonaukowych wykładów o tematyce nauk ścisłych i technicznych. Prelekcje skierowane są do wszystkich zainteresowanych – studentek i studentów, uczennic i uczniów oraz pasjonatek i pasjonatów nauki. Głównym celem wykładów jest zachęcenie osób uczestniczących do poznawania fascynującego świata nauk ścisłych oraz poszerzenia ich dotychczasowej wiedzy. Podczas wykładów wystąpią zarówno wybitne naukowczynie i wybitni naukowcy, którzy podzielą się najnowszymi odkryciami w dziedzinach: fizyki, informatyki i chemii, jak i znane popularyzatorki i znani popularyzatorzy nauki, którzy przystępnie zaprezentują ciekawe tematy.

Wykład dra hab. Jacka Szczytko, prof. UW pn. „Fizyk przewiduje przyszłość! Realność, wolna wola i takie tam” odbędzie się w czwartek 6 czerwca w godz. 17:00–18:30 w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5). Zapisy odbywają się przez formularz.