Filmowe środy w Mediatece – Kobieta w roli głównej

04.03.2024 - 12:38, aktualizacja 04.03.2024 - 12:38
Redakcja: nk

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Filmowych śród w Mediatece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne pokazy wartych uwagi filmowych perełek. Marzec – zgodnie z coroczną tradycją – skupi się na fascynujących filmowych postaciach kobiecych. Będzie zabawnie, będzie poważnie, będzie inspirująco. Na ekranie zagoszczą najzdolniejsze europejskie i amerykańskie aktorki, m.in. Monica Bellucci, Diane Keaton, Jane Fonda, Carey Mulligan, Helena Bonham Carter i Meryl Streep.

Seanse odbywać się będą o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w niemal wszystkie środy marca 2024. Wstęp wolny.

UWAGA – 20 marca odbędzie się podwójny pokaz: o godz. 16.00 powtórka pierwszej części filmu, która prezentowana była już cztery lata temu, a o 18.00 część druga – całkowita nowość.

Gdzie można sprawdzić tytuły poszczególnych filmów (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej)?

• Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
  • Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole strony MBP).
  • Poprzez kliknięcie w napis REPERTUAR zamieszczony w artykule reklamującym seanse na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl i wpisanie aktualnego hasła dostępu. Pytania o hasło należy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!

Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Osoby uczestniczące w seansach proszone są o punktualność.

Repertuar dostępny jest na stronie Zagłębiowskiej Mediateki.

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu mogą zapisać się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzić Zagłębiowską Mediatekę w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).

plakat informacyjny z grafiką przedstawiającą kobietę w szlafroku przemierzającą czerwony dywan