Jakub Ćwiek w Zagłębiowskiej Mediatece

07.12.2023 - 12:25, aktualizacja 07.12.2023 - 12:25
Redakcja: nk

Są tacy Mikołajowie, których duch szczodrości natchnął do tego stopnia, że nie sprawdzają zbyt dokładnie, czy w minionym roku byliśmy tak całkiem grzeczni, czy nie. W przypadku Jakuba Ćwieka jego naturalny dobroczynny szał dodatkowo motywowany jest faktem, że on sam też ma duszę odrobinkę zakurzoną, a nie jaśniejącą nieskalanym blaskiem. Dlatego kiedy będzie w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) w środę 13 grudnia o godz. 15.00, wszyscy chętni otrzymają od niego prezent.

Mowa tutaj o słodkich mikołajach i kodach na losowy audiobook od Pulp Books. I to naprawdę tyle – żadnych podstępów, żadnych konkursów, quizów czy innych wymagań. Po prostu – Jakub Ćwiek w mikołajkowej formie, na ok. godzinkę, z prezentami i szansą na szybką wymianę kilku zdań. A że Jakub człowiekiem jest wielu talentów i źródłem wielu ciekawych historii, to pogadać można z nim o wielu rzeczach – nie tylko jego twórczości.