Marta Ryczko w Zagłębiowskiej Mediatece

04.04.2024 - 13:00, aktualizacja 04.04.2024 - 13:00
Redakcja: nk

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza we wtorek 16 kwietnia o godz. 18.00 do kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 na spotkanie autorskie z Martą Ryczko promujące książkę Szantażystka. Spotkanie poprowadzi Klaudia Pluta. Wstęp wolny.

Marta Ryczko – urodziła się w 1989 roku. Ukończyła psychologię stosowaną oraz studium pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2019 roku należy do sekcji literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Autorka opowiadań (publikowała między innymi w „Nowej Fantastyce”) oraz powieści kryminalnej Szantażystka.

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu mogą zapisać się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzić Zagłębiowską Mediatekę w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).

plakat informacyjny ze zdjęciem Marty Ryczko i jej książki „Szantażystka”