„Piękno w naturze” – wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego Jolanty Leks-Bugajskiej

15.02.2024 - 09:56, aktualizacja 15.02.2024 - 09:56
Redakcja: nk

Filia nr 15 – Mec Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zaprasza serdecznie na wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego Jolanty Leks-Bugajskiej „Piękno w naturze” (eko-biżuteria, malowane kamienie, obrazy, poezja), który odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 16.00 w siedzibie biblioteki przy ul. S. Kisielewskiego 9a.

Oprawa muzyczna: Anna Spytkowska, Jolanta Wychowaniec. Spotkanie organizowane w ramach Zagórskiej Senioriady. Współorganizator – Rada Seniorów Miasta Sosnowca. Wstęp wolny.

Wszyscy zainteresowani otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu mogą zapisać się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzić Zagłębiowską Mediatekę w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).

plakat informacyjny