Pokaz chińskiego filmu pt. „Spragnieni miłości”

16.05.2024 - 09:33, aktualizacja 16.05.2024 - 09:39
Redakcja: nk

Serdecznie zapraszamy na pokaz chińskiego filmu pt. Spragnieni miłości (projekcja z napisami w języku polskimi), który odbędzie się 28 maja o godz. 17.30 w sali C.09 na Wydziale Humanistycznym UŚ w Katowicach. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Skąd jestem? Opowieści filmowe z całego świata” Koła Naukowego „Wieża Babel”, którego celem jest przybliżenie osobom studiującym na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach kultury różnych krajów.

Przed pokazem zaplanowana jest krótka prelekcja studentek z Chin – Chenxi Du i Niting Jia, które zaprezentują podstawowe zwroty w języku chińskim. Prezentacja zakłada interakcję z uczestniczkami i uczestnikami wydarzenia oraz dobrą zabawę!

Po projekcji odbędzie się dyskusja. Osoby uczestniczące dowiedzą się również wielu interesujących faktów dotyczących kultury chińskiej.

Na wydarzenie można się zapisać poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku oraz opisie wydarzenia.