Pokaz wietnamskiego filmu pt. „Zapach zielonej papai”

11.04.2024 - 12:36, aktualizacja 11.04.2024 - 12:38
Redakcja: nk

Koło Naukowe „Wieża Babel” zaprasza na pokaz wietnamskiego filmu pt. Zapach zielonej papai (projekcja z napisami w języku angielskim), który odbędzie się we wtorek 23 kwietnia o godz. 17.30 w sali C.09 na Wydziale Humanistycznym UŚ w Katowicach.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Skąd jestem? Opowieści filmowe z całego świata” Koła Naukowego „Wieża Babel”, którego celem jest przybliżenie studentkom i studentom Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach kultury różnych krajów.

Przed pokazem zaplanowana jest krótka prelekcja studentek z Wietnamu – Le Phuc Uyen Nguyen, Ngoc Han An i Lam Anh Nguten, które zaprezentują podstawowe zwroty w języku wietnamskim. Prezentacja zakłada interakcję z osobami uczestniczącymi w wydarzeniu i dobrą zabawę!

Po projekcji uczestniczki i uczestnicy wezmą udział w dyskusji. Dowiedzą się również wielu interesujących faktów dotyczących kultury wietnamskiej.

Na wydarzenie można się zapisać poprzez formularz rejestracyjny. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie na Facebooku