Projekt w ramach programu Erasmus+ „Body Positive: Bo to, co czujesz, jest ważne!”

05.06.2024 - 09:10, aktualizacja 05.06.2024 - 09:13
Redakcja: nk

Interesuje Cię temat akceptacji siebie? Chcesz dowiedzieć się, jak media społecznościowe wpływają na naszą samoocenę? A może chcesz stworzyć film pod okiem profesjonalnego reżysera? Dołącz do projektu w ramach programu Erasmus+ „Body Positive, Cause That What U Feel Is Important!” („Body Positive: Bo to, co czujesz, jest ważne!”).

Celem inicjatywy jest wzmocnienie poczucia własnej wartości osób uczestniczących, zwrócenie uwagi na wpływ mediów społecznościowych na naszą samoocenę oraz promowanie samoakceptacji i dbania o siebie.

Szczegóły projektu:

• Data: 22–30 lipca 2024;
  • Miejsce: Żarki Letnisko, Polska;
  • Wiek osób uczestniczących: 16–25 lat;
  • Organizacje partnerskie: Polska, Ukraina;
  • Koszt: udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie na cały czas trwania projektu oraz trzy posiłki dziennie.

Działania projektu obejmują:

• warsztaty o akceptacji siebie i body positive;
  • analizę wpływu mediów społecznościowych na naszą samoocenę;
  • warsztaty o filtrach, aplikacjach i edytorach zdjęć – dlaczego udajemy kogoś innego?;
  • tworzenie filmu pod okiem profesjonalnego reżysera;
  • wycieczki do Katowic i Krakowa.

Rejestracja odbywa się przez formularz. W razie pytań można pisać na adres e-mail: stefiuk@cil.org.pl.

Body positive – Infopack