Spotkanie autorskie z Magdaleną Żelazowską

21.11.2023 - 13:43, aktualizacja 21.11.2023 - 13:43
Redakcja: nk

30 listopada 2023 roku o godz. 17.30 w American Corner Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 14, s. 438) odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Żelazowską nt. jej kolejnej książki pt. „Nowy York. Miasto marzycieli”.

W nowej pozycji autorka zabiera czytelników w sam środek tętniącego życiem Nowego Jorku. Podczas tego wieczoru autorskiego, uczestnicy będą mieli okazję jeszcze głębiej zanurzyć się w opowieści o mieście, które nigdy nie śpi, i jego mieszkańcach – zarówno tych znanych z pierwszych stron gazet, jak i tych, których życie toczy się poza reflektorem sławy.

Magdalena Żelazowska, z niezwykłą wrażliwością i dbałością o szczegóły, opisuje codzienność Nowojorczyków, ich marzenia, wyzwania i sposób na życie. To spotkanie będzie wyjątkową okazją do podzielenia się własnymi wrażeniami, zadania pytań autorce i wspólnej dyskusji o tym, co w Nowym Jorku inspiruje, a co zaskakuje.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatorów oraz Facebooku.

Wstęp wolny.