Spotkanie Okołoliterackie z Pauliną Jurgą

30.09.2024 - 16:14, aktualizacja 30.09.2024 - 16:14
Redakcja: nk

Fundacja Nie Będziesz Szła Sama oraz Zagłębiowska Mediateka zapraszają na spotkanie w ramach trzeciej edycji projektu „Spotkania Okołoliterackie”, które odbędzie się 10 października o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, Sosnowiec). Zaproszenie organizatorów tym razem przyjęła Paulina Jurga – autorka bestsellerowych powieści z gatunku literatury mafijnej, romansu historycznego i erotyki.

Paulina Jurga to utalentowana pisarka, która zadebiutowała w 2021 roku trylogią „Rosyjska mafia” wydaną przez Wydawnictwo Otwarte. Od tego czasu jej twórczość zdobywa coraz większą popularność, a kolejne książki – takie jak „Seria Gruzińska” czy „HellPunk” – cieszą się uznaniem czytelników i krytyków. Jej powieść „Matrioszka” została wyróżniona jako Debiut Roku w ogólnopolskim rankingu „Opowiem Ci”.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją, aby posłuchać autorki na żywo, zadać jej pytania i dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania jej książek. Wydarzenie ma charakter otwarty – wstęp jest darmowy.

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Sosnowiec.