Studencka Konferencja Naukowa „Trzeba bronić uniwersytetu”

12.02.2024 - 10:57, aktualizacja 12.02.2024 - 11:00
Redakcja: nk

Samorząd Studentów Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Studencką Konferencję Naukową „Trzeba bronić uniwersytetu”, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na Wydziale Filozofii UW (ul. Krakowskie Przedmieście 3).

Kim są studentki i studenci, a czym jest dziś dla nich uniwersytet? Celem konferencji jest odpowiedź na to pytanie poprzez stworzenie przestrzeni do dyskusji wokół studenckich refleksji i wyników badań. Planowane są także gościnne wystąpienia znanych postaci ze świata akademickiego.

Abstrakty przyjmowane są przez formularz do 17 marca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Patronami wydarzenia są: Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Kolegium MISH, Krytyka Polityczna i Praktyka Teoretyczna.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Samorządu oraz w wydarzeniu na Facebooku.