VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

10.06.2021 - 12:39, aktualizacja 10.06.2021 - 12:39
Redakcja: nk

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza wszystkich studentów działających w kołach naukowych oraz zainteresowanych opiekunów do udziału w VII Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2021 r. w formie online.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w studenckich kołach naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

W ramach wydarzenia odbędą się sekcje referatowe i posterowe, które zostaną przeprowadzone w siedmiu blokach tematycznych:

• Architektury i Budownictwa,
  • Chemicznym,
  • Ekonomiczno-Prawnym,
  • Roślinno-Przyrodniczym,
  • Technicznym,
  • Zwierzęcym,
  • Biomedycznym.

Prezentowane przez studentów prace będą oceniane przez komisje konkursowe.

Streszczenia należy przesyłać do 31 października br. na adres: sesjazut@zut.edu.pl. Teksty zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych.

Wydarzenie jest bezpłatne i ma charakter interdyscyplinarny. Jedno studenckie koło naukowe może przesłać maksymalnie trzy zgłoszenia.

W razie pytań można kontaktować się z pełnomocnikiem rektora ds. studenckiego ruchu naukowego dr. Dawidem Dawidowiczem: dawid.dawidowicz@zut.edu.pl.