Warsztaty samoobrony dla kobiet „Bronię się sama”

16.04.2024 - 09:24, aktualizacja 16.04.2024 - 09:24
Redakcja: nk

W czwartek 25 kwietnia w godz. 13:00–14:30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (ul. Grażyńskiego 53, sala 209) odbędą się bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet „Bronię się sama”. Wydarzenie jest kierowane do studentek UŚ.

Celem warsztatów jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, wzrost kompetencji z obszaru obrony siebie i bliskich, jak również zainspirowanie studentek Uniwersytetu Śląskiego do aktywności fizycznej i rozwoju pewności siebie. Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów Krav Maga SAGOT i będą miały formę wykładowo-treningową. Na bazie systemu krav maga uczestniczki będą mogły nauczyć się przewidywania i reagowania w sytuacji zagrożenia. Prezentowane techniki są proste i intuicyjne, gdyż bazują na naturalnych odruchach ciała.

Obowiązują zapisy poprzez formularz

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

plakat informacyjny ze zdjęciem bohaterki filmu "Kill Bill", kodem QR oraz różowym tłem