Warsztaty z dr Martą M. Kanią „665 godzin z chatem GPT. Dlaczego generatywna AI to prawdziwa rewolucja?”

08.05.2024 - 12:55, aktualizacja 08.05.2024 - 12:55
Redakcja: nk

Zespół Humanistyki Cyfrowej Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na warsztaty pn. „665 godzin z chatem GPT. Dlaczego generatywna AI to prawdziwa rewolucja?”, które poprowadzi dr Marta M. Kania – właścicielka marki Superpowered by AI, Co-founderka i CEO Circuit Tree.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób studiujących na UŚ. O uczestnictwie decyduje kolejność zapisów przez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas spotkania osoby uczestniczące dowiedzą się o:

• widocznych i niewidocznych zastosowaniach generatywnej AI, automatyzacji, augmentacji i antropomorfizacji,
  • matrycy relacji z AI, a także o tym, jak owocnie współpracować ze sztuczną inteligencją.

Warsztaty odbędą się w czwartek 16 maja o godz. 12.00 na Wydziale Humanistyczny UŚ w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 5, aula im. prof. Polańskiego, 2.25). Szkolenie potrwa ok. 1,5 godziny.