Webinar ŚFN: Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem (w trakcie i po pandemii)?

10.08.2020 - 16:30, aktualizacja 10.08.2020 - 16:30
Redakcja: nk

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym webinarze pt. „Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem (w trakcie i po pandemii)?”. Spotkanie poprowadzi dr Mikołaj Marcela.

Czy dzieci same chcą się uczyć, a jeśli tak, to kiedy i jak? Od czego zależy ich motywacja wewnętrzna? Jak w zdalnym uczeniu powinno się przechodzić od kultury nauczania do kultury uczenia się? Co mogą zrobić rodzice, by pomóc dzieciom nie tylko w nauce, ale także w rozwijaniu ich potencjału? Na te i inne pytania spróbuje odpowiedzieć prowadzący, a oprócz tego zaprezentuje praktyczne i proste do wprowadzenia w domach rozwiązania, które sprawią, że najbliższe miesiące pod względem edukacji nie będą już straszne.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 13 sierpnia o godz. 20.00. Link do nagrania pojawi się w wydarzeniu na Facebooku oraz na oficjalnym fanpage'u Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.