Zagłębiowski Czwartek: Od endeków do socjalistów – panorama życia politycznego Sosnowca w latach 30. XX wieku

11.01.2024 - 09:36, aktualizacja 11.01.2024 - 09:36
Redakcja: nk

Zagłębiowska Mediateka, Instytut Zagłębia Dąbrowskiego i Pałac Schoena – Muzeum w Sosnowcu zapraszają na pierwszy w 2024 roku Zagłębiowski Czwartek! Spotkanie poświęcone życiu politycznemu Sosnowca w latach 30. ubiegłego wieku odbędzie się w Pałacu Schoena – Muzeum w Sosnowcu (ul. Chemiczna 12) w czwartek 18 stycznia 2024 o godz. 17.00. Swój wykład „Od endeków do socjalistów – panorama życia politycznego Sosnowca w latach 30. XX wieku” wygłosi Sebastian Soja. Wstęp wolny.

Wszyscy zainteresowani otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu mogą zapisać się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzić Zagłębiowską Mediatekę w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).