„Zagrajmy w otwarte karty” – warsztaty dla studentek i studentów

19.02.2024 - 14:06, aktualizacja 19.02.2024 - 14:07
Redakcja: nk

W środę 13 marca w godz. 14.00–17.00 w spinPLACE – centrum kreatywności i coworkingu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 5) odbędą się warsztaty „Zagrajmy w otwarte karty”.

Podczas wydarzenia uczestniczki i uczestnicy będą mogły-(li) się dowiedzieć, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole, w jaki sposób skutecznie rozwiązywać konflikty, a także jak najskuteczniej dogadać się z przedstawicielkami i przedstawicielami generacji X/Y/Z.

Moderatorką spotkania będzie Agnieszka Jasińska – mentorka, trenerka biznesu, innowatorka, moderatorka Design Thinking, założycielka agencji strategiczno-marketingowej Projekt Marka.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu Entrepreneur (Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities), realizowanego dzięki programowi EIT HEI Initiative. Projekt ma na celu wsparcie europejskich uniwersytetów w stawaniu się bardziej przedsiębiorczymi i innowacyjnymi. W swoich założeniach chce rozwijać kulturę przedsiębiorczości i innowacyjności w uczelni poprzez działania skierowane do środowiska akademickiego – studentek i studentów, pracowniczek i pracowników naukowych i administracyjnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, lecz wymagana jest rejestracja.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.