KOMUNIKAT Rektora UŚ ws. uczestnictwa pracowników i studentów w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE

07.12.2023 - 13:06 aktualizacja 07.12.2023 - 13:07
Redakcja: nk
logo siódmego Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

W związku z organizacją Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2023 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, zwracam się do Państwa Dziekanów z uprzejmą prośbą o umożliwienie wszystkim studentom udziału w tym wydarzeniu. Jednocześnie proszę o możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach, po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącym, przewidzianych w harmonogramie w dniach 9–11 grudnia br.

Bardzo zależy nam na zaangażowaniu całej społeczności akademickiej, zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poprzez udział w pokazach, eksperymentach, prezentacjach, wykładach i rozmowach.

Z up. Rektora

Prorektor ds. kształcenia i studentów

Dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ

KOMUNIKAT Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 7.12.2023 r. w sprawie uczestnictwa pracowników i studentów  w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE w dniach 9–11 grudnia 2023 r.