Konferencja /nie/Naukowa na Uniwersytecie w Białymstoku

07.05.2024 - 13:01, aktualizacja 07.05.2024 - 13:02
Redakcja: nk

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza studentki i studentów, doktorantki i doktorantów oraz młode naukowczynie i młodych naukowców na Konferencję /nie/Naukową – Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniach 13–14 czerwca w Białymstoku. Zapisy trwają do 17 maja.

Konferencja /nie/Naukowa to wbrew nazwie pełnowartościowa (i bezpłatna) konferencja naukowa, która za swój główny cel stawia sobie popularyzację popularyzacji nauki i pokazanie młodym naukowczyniom i naukowcom, studentkom i studentom oraz doktorantkom i doktorantom, że o trudnych rzeczach można mówić ciekawie i w przystępny sposób.

Podczas konferencji przewidziane są:

• trzy panele wystąpień ustnych przeznaczone na wyjątkowe i porywające prezentacje osób uczestniczących,
  • warsztaty z autoprezentacji i prezentowania badań naukowych,
  • wykład naukowca popularyzatora,
  • świetna, twórcza atmosfera i przestrzeń do wymiany doświadczeń,
  • nocleg i wyżywienie.

Konferencja ma status wydarzenia ogólnopolskiego i jest całkowicie bezpłatna.

Szczegóły można znaleźć na stronie nienaukowa.uwb.edu.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.