Spotkanie z prezenterką Olą Kot

20.05.2024 - 09:09, aktualizacja 20.05.2024 - 09:09
Redakcja: nk

Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza na spotkanie z prezenterką Olą Kot, które będzie doskonałą okazją dla studentek i studentów do poznania kulis pracy w mediach, zdobycia cennych wskazówek od doświadczonej profesjonalistki oraz zadania pytań dotyczących kariery w branży medialnej.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 maja o godz. 16:45 w Auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wstęp jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem formularza.

Ola Kot jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Prowadzi program w Radiu ESKA oraz ESKA TV. W 2009 r. została finalistką konkursu Miss Polski, a cztery lata temu była uczestniczką Tańca z Gwiazdami.