Konkurs Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB

01.07.2024 - 09:20, aktualizacja 01.07.2024 - 09:20
Redakcja: nk

Masz pomysł na nowatorskie rozwiązania poprawiające jakość pracy i zwiększające dostępność zatrudnienia? Weź udział w konkursie grantowym organizowanym przez Inkubator Innowacji Społecznych TransferHUB!

Inicjatywa skierowana jest do osób fizycznych oraz grup osób powyżej 18 roku życia, a także do osób prawnych, np. przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, związków zawodowych, które mają autorski pomysł, jak rozwiązać problemy społeczne w obszarze zatrudnienia. Na rozwój innowacji można pozyskać nawet 100 tys. zł.

Student(-ka), absolwent(-ka) lub pracownik(-czka) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach może otrzymać:

• pomoc w znalezieniu źródeł finansowania,
  • wsparcie w złożeniu aplikacji konkursowej,
  • wsparcie w przygotowaniu biznesplanu i Business Model Canvas,
  • wsparcie w zaprojektowaniu badania problemu społecznego, na który odpowiada indywidualny pomysł, oraz potrzeb potencjalnych odbiorczyń/odbiorców,
  • pomoc w opracowaniu i przetestowaniu innowacji,
  • promocję własnego biznesu/innowacji.

W razie dodatkowych pytań można skorzystać ze wsparcia PUNKTU KONSULTACYJNEGO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ UŚ.

Zespół Biura Współpracy z Gospodarką w okresie wakacyjnym jest dostępny zgodnie z poniższym harmonogramem w pokoju 3.10 w godz. 10.00–14.00:

LIPIEC: 1.07, 15.07, 22.07, 29.07

SIERPIEŃ: 5.08, 12.08, 20.08, 26.08

Adres: spinPLACE | ul. Bankowa 5 | 40-007 Katowice

Nr tel. w celu umówienia spotkania: Maria Garus 572 512 150

Szczegóły na stronie Biura Karier oraz TransferHUB.