Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o CSR

10.12.2021 - 12:08, aktualizacja 10.12.2021 - 12:08
Redakcja: nk
plakat informacyjny z grafiką przedstawiającą ludzi z transparentami

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o CSR organizowanego w ramach programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Konkurs skierowany jest do studentów wszystkich kierunków studiów I i II stopnia, a także uczniów szkół średnich o dowolnym profilu, którzy nie ukończyli 26. roku życia.

Udział polega na rozwiązaniu w dniach 23.11–23.12 br. testu online składającego się z 12 pytań zamkniętych. Dotyczą one zarówno teoretycznych, jak i praktycznych zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem. Osoby, które poprawnie odpowiedzą na co najmniej 10 z 12 pytań, wezmą udział w II etapie, zaplanowanym na luty 2022 r. Spośród najlepszych uczestników i uczestniczek II etapu zostaną wyłonieni finaliści konkursu. Finał odbędzie się w kwietniu 2022 r.

Na uczestników II etapu Konkursu czekają certyfikaty potwierdzające ich wynik i udział. Z kolei finaliści otrzymają nagrody: sprzęt elektroniczny, vouchery oraz publikacje nt. CSR.

Więcej informacji dotyczących programu znajduje się na stronie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.