Udział w badaniu eksperymentalnym dotyczącym pracy z robotem współpracującym

17.05.2023 - 17:18, aktualizacja 17.05.2023 - 17:29
Redakcja: JK

W imieniu dr. Anity Pollak, prof. UŚ z Instytutu Psychologii zachęcamy do udziału w badaniu eksperymentalnym dotyczącym współpracy z robotem, które realizowane jest w ramach grantu naukowego w programie T4EU. Podczas badania, uczestnicy będą mieli możliwość wykonania kilkunastu zadań wspólnie z robotem. Zbierane będą dane kwestionariuszowe oraz za pomocą czujników, takich jak opaska medyczna i eye-tracker.

Badanie odbywa się w laboratorium Interdyscyplinarnego Centrum Rozwoju Kadr, które znajduje się przy ulicy Bankowej 14, pokój 328. Uczestnikom przysługuje rekompensata w wysokości 25 złotych za udział w badaniu.

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres cobot.study@gmail.com. Jest to również doskonała okazja do zapoznania się z nowymi metodami pracy oraz zastosowaniem urządzeń pomiarowych w badaniach psychologicznych. Projekt jest realizowany we współpracy z Uniwersytetem Kraju Saary w Saarbrücken w Niemczech.