Warsztaty „Jak przejść przez studia i odnaleźć się na rynku pracy”

29.05.2024 - 09:37, aktualizacja 29.05.2024 - 09:37
Redakcja: nk

Jak najlepiej wykorzystać studia, by szybko wkroczyć na właściwą ścieżkę kariery? O tym opowie Bartosz Szóstak – absolwent Uniwersytetu Śląskiego, były członek samorządu studenckiego – podczas warsztatów „Jak przejść przez studia i odnaleźć się na rynku pracy”.

Uczestniczki i uczestnicy dowiedzą się m.in., jak efektywnie wykorzystać Erasmusa, jak brać udział w międzynarodowych projektach, jakiego promotora szukać, do czego jest IOS, a także czym różni się praca w korporacji, start-upie i centrum badawczym.

Warsztaty odbędą się w czwartek 6 czerwca w godz. 13.00–15.30 w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5, parter, sala konferencyjna A). Zapisy odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze spółką SPINUS.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.