Warsztaty „Zagrajmy w otwarte karty” – Dzień Otwarty spinPLACE

27.05.2024 - 14:30, aktualizacja 27.05.2024 - 14:30
Redakcja: nk

W ramach Dnia Otwartego spinPLACE organizowane są warsztaty „Zagrajmy w otwarte karty”. Osoby uczestniczące będą miały okazję zagrać w tytułową grę, na co dzień wykorzystywaną przez działy HR w firmach, trenerów na szkoleniach oraz moderatorów innowacyjnych zespołów. Podczas rozgrywki będzie można dowiedzieć się, jak ważne jest to, co mówimy do siebie, jakich słów używamy i co najważniejsze: w jaki sposób działa to na innych.

Moderatorką rozgrywki będzie Agnieszka Jasińska – mentorka, trenerka biznesu, innowatorka, moderatorka design thinking, założycielka agencji strategiczno-marketingowej Projekt Marka.

Warsztaty odbędą się w środę 5 czerwca w godz. 9.30–12.30 w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5, parter, sala konferencyjna A). Aplikacja odbywa się poprzez formularz. Ze względu na charakter wydarzenia liczba miejsc jest mocno ograniczona. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Szczegóły na stronie Biura Karier.