Napis: Wpitamy na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Dni Adaptacyjne

Spotkania adaptacyjno-informacyjne dla studentek i studentów I roku

W pierwszym tygodniu października na wszystkich wydziałach UŚ odbędą się spotkania adaptacyjno-informacyjne dla studentek i studentów I roku. Będzie to okazja, by lepiej odnaleźć się w uniwersyteckim środowisku i otrzymać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Spotkania zostaną poprowadzone zgodnie z prezentacją podzieloną na bloki tematyczne: vademecum studenckie, wsparcie studentów, informacje o Uniwersytecie Śląskim, prezentacja wydziału – władze, kierunki, pełnomocnicy, opiekunowie, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego (URSS), Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego (WRSS) i organizacje studenckie oraz lektoraty i zajęcia z wychowania fizycznego. W spotkaniach będą czynnie uczestniczyć przedstawiciele Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.