Sukcesy studentek UŚ w Międzynarodowym Pucharze Polski w Aerobiku Sportowym

22.04.2024 - 10:37 aktualizacja 22.04.2024 - 10:37
Redakcja: nk
zawodniczki w pozycjach gimnastycznych

W niedzielę 21 kwietnia odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Aerobiku Sportowym. Wzięło w nim udział ponad 180 zawodniczek i zawodników w Czech, Węgier i Polski.

Kilka osób uzyskało kwalifikacje do reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, w tym nasza reprezentantka Sandra Seweryn, która zajęła trzecie miejsce. Wysokie noty zajęły również Polina Holovko (siódme miejsce w konkurencji duo adult oraz solo women), Martyna Szerszeń (siódme miejsce w duo adult) i Maja Karwowska (dziesiąte miejsce w solo women).

Po raz kolejny serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!

Studentki ćwiczą pod okiem trenerki mgr Katarzyny Ostrowskiej z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ.

zawodniczki pozujące do zdjęcia w strojach sportowych  selfie zawodniczek w strojach sportowych

fot. Katarzyna Ostrowska