student

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego

Katowice, ul. św. Pawła 3

• Dostępność wejścia do budynku i przechodzenia przez obszary kontroli – drzwi wejściowe są szerokie, bez wysokiego progu, bez schodów, „wiatrołap” jest szeroki, dojście do portierni oraz wind jest swobodne.
  • Dostępność korytarzy, schodów i wind – korytarze są szerokie, widne, windy mają dużą kabinę, drzwi są rozsuwane, możliwy jest dojazd na wszystkie kondygnacje, schody są szerokie, nie strome, po obu stronach wyposażone są w poręcze.
  • Rodzaje dostosowań wewnątrz budynku – na wszystkich poziomach obiektu znajdują się toalety dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Miejsca parkingowe wyznaczone dla osób z niepełnosprawnościami i sposób korzystania z nich – parking podziemny ma 3 miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami. Parking jest przypisany do obiektu, wjazd znajduje się od ul. św. Pawła, brak szlabanów, bez opłat, przy wjeździe, na ścianie po lewej stronie, znajduje się panel (domofon) do kontaktu z portiernią obiektu. Na parkingu znajdują się 33 miejsca parkingowe, dojście do wind jest swobodne. Przed wejściem głównym znajdują się 2 miejsca parkingowe t koperty przeznaczone dla osób przebywających na wydziale.
  • Wstęp z psem asystującym – na teren budynku można wejść z psem asystującym oraz psem przewodnikiem.
  • Tłumacz języka migowego – w budynku nie ma tłumacza języka migowego, nie jest możliwe skorzystanie z usługi tłumacza online. Konieczność kontaktu z udziałem tłumacza języka migowego należy zgłosić minimum 3 dni przed planowaną wizytą na adres e-mail: dostepnosc@us.edu.pl.
return to top