Wydział Humanistyczny

Aktualności

ANKIETA OCENY PRACY NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO 2021-2022Z ANKIETA OCENY PRACY NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO 2021-2022Z

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 17 do 30 stycznia 2022 roku mogą Państwo wypełniać w systemie USOSweb ankiety oceny pracy nauczyciela akademickiego.

Inaczej niż w poprzednich latach, mają Państwo możliwość oceniania każdych zajęć, w jakich biorą Państwo udział w tym semestrze. Ankieta jest kierowana do studentów wszystkich lat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Jej wyniki zostaną przekazane do wiadomości prowadzących zajęcia po zakończeniu sesji poprawkowej, tj. po 15 marca 2022 r.

NOWA PROCEDURA ZGŁASZANIA I SKŁADANIA PRAC W SYSTEMIE APD NOWA PROCEDURA ZGŁASZANIA I SKŁADANIA PRAC W SYSTEMIE APD

NOWA PROCEDURA ZGŁASZANIA I SKŁADANIA PRAC W SYSTEMIE APD

return to top