Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Współpraca ze szkołami

Uniwersytet Śląski w Katowicach od wielu lat wspiera nie tylko studentów, ale także uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczelnia nie tylko organizuje liczne inicjatywy angażujące uczniów oraz nauczycieli, ale również dba o podtrzymywanie współpracy ze szkołami z regionu poprzez podpisywanie umów przynoszących obopólne korzyści zainteresowanym. Umowy tworzone są indywidualnie i dotyczą różnych aspektów działalności edukacyjnej i możliwości współpracy.

Umowa o współpracy dydaktyczno-naukowej z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach jest źródłem wielu ciekawych inicjatyw. Tymi, którzy czerpią najwięcej ze wspólnych działań szkoły i Uniwersytetu są młodzi ludzie, przyszli studenci. Celem umowy jest poszerzanie horyzontów uczniów z województwa śląskiego oraz spoza niego, propagowanie wiedzy i pokazywanie różnych aspektów życia akademickiego.

Wnioski o nawiązanie współpracy dydaktyczno-naukowej z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz wszelkie pytania należy przesyłać na adres e-mail: dlaszkol@us.edu.pl.

return to top