Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Wydział Humanistyczny

Instytut Filozofii

 

Dyrektor Instytutu

dr hab. Dariusz Kubok, prof. UŚ
e-mail: dariusz.kubok@us.edu.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu

dr hab. Tomasz Kubalica, prof. UŚ
e-mail: tomasz.kubalica@us.edu.pl

 


Instytut Historii

 

Dyrektor Instytutu

prof. dr hab. Jerzy Sperka
e-mail: jerzy.sperka@us.edu.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu

dr hab. Dariusz Rolnik, prof. UŚ
e-mail: dariusz.rolnik@us.edu.pl

 


Instytut Językoznawstwa

 

Dyrektor Instytutu

dr hab. Adam Wojtaszek, prof. UŚ
e-mail: adam.wojtaszek@us.edu.pl

Zastępcy Dyrektora Instytutu

dr hab. Mirosława Siuciak, prof. UŚ
e-mail: miroslawa.siuciak@us.edu.pl

dr hab. Jolanta Lubocha-Kruglik, prof. UŚ
e-mail: jolanta.lubocha-kruglik@us.edu.pl

 


Instytut Literaturoznawstwa

 

Dyrektor Instytutu

prof. dr hab. Dariusz Pawelec
e-mail: dariusz.pawelec@ciniba.edu.pl

Zastępcy Dyrektora Instytutu

dr hab. Magdalena Bąk, prof. UŚ
e-mail: magdalena.bak@us.edu.pl

dr hab. Joanna Warmuzińska-Rogóż, prof. UŚ
e-mail: joanna.warmuzinska-rogoz@us.edu.pl

 


Instytut Nauk o Kulturze

 

Dyrektor Instytutu

dr hab. Beata Gontarz, prof. UŚ
e-mail: beata.gontarz@us.edu.pl

Zastępcy Dyrektora Instytutu

dr hab. Maciej Kurcz, prof. UŚ
e-mail: maciej.kucz@us.edu.pl

dr hab. Jacek Tomaszczyk, prof. UŚ
e-mail: jacek.tomaszczyk@us.edu.pl

 


Instytut Nauk o Sztuce

 

Dyrektor Instytutu

dr hab. Bogumiła Mika, prof. UŚ
e-mail: bogumila.mika@us.edu.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu

dr Mirosława Sobczyńska-Szczepańska
e-mail: bogumila.mika@us.edu.pl

return to top