„Psychologiczne MOOCe Kursy e-learningowe podnoszące kompetencje studentów/ek psychologii” (POWR.03.01.00-IP.08-00-MOC/18) finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

19.10.2020 - 13:08 aktualizacja 19.10.2020 - 13:08
Redakcja: violettakulik

Przygotowania prawie na finiszu! Tej jesieni startujemy z projektem „Psychologiczne MOOCe – Kursy e-learningowe podnoszące kompetencje studentów/ek psychologii” kierowanym do studentek i studentów psychologii. W ramach projektu będziecie mogli wziąć udział w dwóch edycjach kursów e-learningowych podnoszących kompetencje niezbędne do funkcjonowania w zawodzie psychologa i poszerzających wiedzę zdobywaną na studiach.

Jeśli jesteście zainteresowani poszerzaniem swoich kompetencji w ciekawej tematyce i w nieoczywisty sposób, zachęcamy do czujności!

Poszczególne kursy będą rekomendowane na określonych rocznikach studiów z uwagi na ich komplementarność z programem. Jednak docelowo, w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu, każdy będzie mógł wziąć udział w dowolnym kursie 😊

Dalsze informacje już niedługo na Fb, stronie wydziału oraz waszych skrzynkach mailowych poprzez USOS – do usłyszenia!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Psychologiczne MOOCe – Kursy e-learningowe podnoszące kompetencje studentów/ek psychologii” (POWR.03.01.00-IP.08-00-MOC/18).