V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Psychoróżności”

10.01.2022 - 09:29 aktualizacja 12.01.2022 - 09:06
Redakcja: violettakulik

Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego (SKPiTP) stanowi najprężniej funkcjonujące koło naukowe w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Członkowie Koła poprzez naukowe działania ponadprogramowe podejmują się działalności badawczej (m.in. dokonują adaptacji kwestionariuszy badawczych), uczestniczą w szkoleniach naukowych (m.in. Racjonalnej Terapii Zachowania), współtworzą cykliczne spotkania z psychologami-praktykami, co ma na celu lepsze poznanie naszego przyszłego zawodu i weryfikowanie panujących powszechnie stereotypów. Tym samym, rozwijają psychologię jako naukę i promują wiedzę psychologiczną. Są również wolontariuszami w ośrodkach zajmujących się zdrowiem psychicznym, profilaktyką i pomocą psychologiczną.

Tegoroczna Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców Psychoróżności jest piątą edycją tego wydarzenia. Konferencja dedykowana jest młodym naukowcom (studentom, magistrantom, doktorantom), którzy swoje zainteresowania badawcze wiążą z dziedziną psychologii.

Tematyka wystąpień związana jest z szeroko rozumianą psychologią i jej subdyscyplinami. Termin przesyłania abstraktów to 13.03.2022 r. (za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/mCozkQ8T9TuNTaci9).
Prelegenci przesyłają abstrakty swoich wystąpień (referatów lub plakatów), w których opisują własne badania, ich rezultaty i wnioski (nie mogą to być jednak badania prowadzone w ramach prac magisterskich i/lub już dotychczas prezentowane na innych wydarzeniach naukowych).

Komitet Naukowy Konferencji dokonuje sprawdzenia poprawności abstraktów, wybierając w ten sposób czynnych prelegentów.
Termin Konferencji: 12.05.2022 r.

Brak opłat konferencyjnych.

Prelegenci otrzymają zaświadczenia potwierdzające czynny udział w Konferencji.

Brak konieczności zapisywania się na wydarzenie w przypadku uczestników biernych.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: https://www.facebook.com/SKPiTP)
knpitp@us.edu.pl.

plakat predstawiający grafikę , ludzi próżnych