Seminarium organizowane przez Uniwersyteckie Centrum Kreatywnego Obywatelstwa

25.01.2022 - 12:44 aktualizacja 25.01.2022 - 13:06
Redakcja: violettakulik

Uniwersyteckie Centrum Kreatywnego Obywatelstwa zaprasza na cykl seminariów tematycznych pt. „FORUM KREATYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ”.

I seminarium tematyczne odbędzie się 8 lutego 2022 roku, pt. „Aktywność obywatelska w (post)pandemicznym świecie”.

W czasie seminarium koncepcję zachowań obywatelskich omówi dr Ryszard Klamut z Politechniki Rzeszowskiej, a dr Marcin Moroń przedstawi wyniki badań Centrum nt. zachowań obywatelskich młodzieży województwa śląskiego w czasie pandemii COVID-19. Odbędzie się również debata przedstawicieli środowisk edukacyjnych i naukowych nt. edukacji dla wartości w dobie pandemii.

Wydarzenie jest skierowane do społeczności uczniów i studentów, instytucji edukacyjnych i samorządowych, naukowców i wszystkich zainteresowanych rozwojem postaw obywatelskich.

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty oraz zostaną zaproszeni do udziału w społecznym organie doradczym Centrum.

Dane kontaktowe zostaną podane zainteresowanym uczestnictwem po rejestracji za pomocą formularza elektronicznego: https://forms.office.com/r/08jWF3m33z

Rejestracja do 02.02.2022 r.

Plakat wydarzenia