Dr hab. Katarzyna Czornik, prof. UŚ członkiem Krajowej Komisji Konkursowej „Studencki Nobel 2022”

20.05.2022 - 08:08 aktualizacja 20.05.2022 - 08:08
Redakcja: violettakulik

Miło nam poinformować, że dr hab. Katarzyna Czornik, prof. UŚ, podobnie jak w minionym roku, została członkiem Krajowej Komisji Konkursowej „Studencki Nobel” (https://www.studenckinobel.info/strona-konkursu/) w kategorii „Działalność społeczna”.
Studencki Nobel to cykliczny, ogólnopolski konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, który powstał 13 lat temu z myślą o młodych ludziach, którzy już podczas studiów wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, społecznymi czy artystycznymi. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych studentów w 9 kategoriach i zaoferowanie im możliwości zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Kategoria „Działalność społeczna” obejmuje aktywność w organizacjach studenckich, kołach naukowych i samorządach terytorialnych, a także organizację wydarzeń kulturalnych oraz wdrażanie projektów społecznych.

dr hab. Katarzyna Czornik, prof. UŚ