Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

XIII Edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Teoretyczne i praktyczne aspekty nauczania na odległość” DLCC2021

06.07.2021 - 11:54 aktualizacja 06.07.2021 - 11:56
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Teoretyczne i praktyczne aspekty nauczania na odległość” DLCC2021 (podtytuł „E-learning w czasie pandemii Covid-19”. Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 października 2021 r. online, organizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji, Wydział Nauk Społecznych, Instytutu Pedagogiki, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, Instytutu Informatyki.
Konferencja organizowana jest pod patronatem
Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne Oddział w Cieszynie
Polskie Towarzystwo Naukowe Edukacji Internetowej
Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego, Polska

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.
Materiały konferencyjne i artykuły Autorów zostaną zrecenzowane i opublikowane w monografii pt. „E-learning w czasie pandemii Covid-19” w j. ang. (z numerem ISBN), tom XIII. serii wydawniczej E-learning (notyfikowany w katalogu ISSN, ISSN 2451-3644 (wydanie drukowane) ISSN 2451-3652 (wydanie cyfrowe)). Seria E-learning jest wydawana przez Studio Noa (20 pkt) i indeksowana w międzynarodowych naukowych bazach bibliometrycznych, w szczególności w:
– W bazie WEB OF SCIENCE Core Collection indeksowane ostatnie tomy 9. tom. (DLCC2017), 10. tom. (DLCC2018) i 11. tom. (DLCC2019)
oraz w czasopiśmie naukowym International Journal of Research in E-learning (ukazał się na liście MEiN – 40 pkt)
Czasopismo recenzowane
ISSN 2451-2583 (print) ISSN 2543-6155 (online)
IJREL indeksowany w 15 międzynarodowych naukowych bazach bibliometrycznych, w szczególności w Erih Plus, Index Copernicus, MIAR i innych
Formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: https://formularze.us.edu.pl/form/index/2605
Ważne daty:
15 lipca 2021 – mija I termin wypełnienia formularza rejestracyjnego i nadsyłania streszczenia oraz rozdziałów monografii i artykułu w IJREL. Opłaty rejestracyjne.
15 sierpnia 2021 – II termin wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz finalny termin nadsyłania rozdziałów monografii (2021). Opłaty rejestracyjne.
15 września 2021 – III ostateczny termin wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przesłania artykułu do publikacji w IJREL (2022). Zakończenie dokonania opłat konferencyjnych.
1 października 2021 – rozesłanie szczegółowego programu konferencji.
W załączeniu Zaproszenie na Konferencję.
Więcej szczegółowych informacji o konferencji można znaleźć na stronie konferencji: www.dlcc.us.edu.pl i w Zaproszeniu https://www.dlcc.us.edu.pl/invitation

Z góry dziękujemy za zainteresowanie Konferencją DLCC2021. W tym roku konferencja odbędzie się ponownie online z powodu pandemii Covid-19. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do tradycyjnego trybu organizacji konferencji.

Życzymy dużo sił, zdrowia i wytrzymałości.

Plakat konferencji