Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Konkurs na projekty upominków dla polityków i urzędników instytucji Unii Europejskiej

07.05.2024 - 10:20 aktualizacja 07.05.2024 - 10:20
Redakcja: Andrzej Szczurek

Uprzejmie informuję, że w dniu 22 kwietnia 2024 r. został ogłoszony konkurs na projekty upominków dla polityków i urzędników instytucji Unii Europejskiej oraz jej państw członkowskich z okazji prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej, przypadającej na okres od 1 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2025 r.

Organizatorem konkursu, na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.  Konkurs jest skierowany m. in. do studentów kształcących się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich na kierunkach, na których jest realizowany program studiów w zakresie wzornictwa przemysłowego, w szczególności takich jak wzornictwo, grafika, malarstwo, architektura, sztuka nowych mediów i innych kierunków projektowych, a także ich absolwentów, którzy do dnia 31 grudnia 2024 roku nie ukończą 30. roku życia. Prowadzony jest w czterech kategoriach, a laureaci, w każdej z nich otrzymują nagrodę finansową w wysokości 7 000 złotych brutto.

Ostateczny termin nadsyłania formularzy zgłoszeń upływa z dniem 24 maja 2024 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin konkursu oraz tzw. brief koncepcyjny, są dostępne na stronie internetowej pod adresem URL: https://instytutwzornictwa.com/upominekue/ Wszelkich dodatkowych informacji w sprawie udziela Instytut Wzornictwa Przemysłowego z siedzibą w Warszawie oraz KPRM.

05.04.2024-r._ REGULAMIN-konkurs-otwarty

Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jako inicjatorowi konkursu, zależy na możliwie najszerszym udziale w nim projektantów młodego pokolenia, po to aby wykorzystać ich wizje i pomysły w działaniach wizerunkowych, podejmowanych przez KPRM w związku z prezydencją.

Z wyrazami szacunku

Z upoważnienia

Ministra Nauki

Maria Mrówczyńska

Podsekretarz Stanu

return to top