Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Biuro Organizacyjne
Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji
ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. +48 33 854 62 40
e-mail: wsne@us.edu.pl
NIP: 634-019-71-34

Pracownicy jednostki: Biuro Organizacyjne Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

mgr Karolina Fojcik-Pustelnik
specjalista – sekretariat dziekana

Adres: ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546240, karolina.fojcik-pustelnik@us.edu.pl

mgr Aleksandra Kobielus
starszy specjalista administracyjny ds finansowych

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546371, aleksandra.kobielus@us.edu.pl

mgr Agnieszka Rybczyńska
specjalista ds finansowych
ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546426, agnieszka.rybczynska@us.edu.pl

mgr Katarzyna Salamon-Liboska
specjalista ds finansowych

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546196, katarzyna.salamon@us.edu.pl

mgr Magda Staniszewska
samodzielny referent ds promocji wydziału
ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546340, magda.staniszewska@us.edu.pl

mgr Mateusz Taranowski
samodzielny referent ds promocji wydziału
ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546340, mateusz.taranowski@us.edu.pl

Halina Waniewska
specjalista ds finansowych

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
tel. 33 8546360, halina.waniewska@us.edu.pl

lic. Kaja Skowron-Lankocz
adres: ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn, pokój: 128
email: kaja.skowron-lankocz@us.edu.pl

return to top