Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
doktorant
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wybory do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

09.10.2020 - 09:51 aktualizacja 14.10.2020 - 09:39
Redakcja: dianapasek
Tagi: PhD Council, PhD student

„Zmiana terminu wyborów

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów z przykrością informuje o przełożeniu terminu wyborów do URSD na rok akademicki 2020/2021, które miały się odbyć w piątek, 16.10.2020r. Przy rozwijającej się sytuacji pandemicznej, nie chcąc narażać na bezpieczeństwo zdrowia doktorantów i ich rodzin, wydarzenie będzie najprawdopodobniej organizowane zdalnie. Obecnie trwają prace nad zmianą Regulaminu oraz Ordynacji Wyborczej, które w obecnej formie uniemożliwiają przeprowadzenie wyborów w takiej formie. Po wprowadzeniu możliwości zdalnej organizacji, URSD poinformuje o terminie spotkania wyborczego. „

Emilie Szwajnoch

 

 

16 października 2020 roku o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie wyborcze Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów. Miejsce i forma spotkania nie jest jeszcze znana ze względu na dynamiczną sytuację związaną z przyrostem zakarzeń SARS-CoV-2.  W wyborach w formie czynnej i biernej mogą brać udział wszyscy doktoranci, zarówno ze Szkół Doktorskich UŚ, jak również osoby realizujące doktorat w ramach studiów doktoranckich w Uniwersytecie.

Szczegóły dotyczące wyborów zamieszczone są w Regulaminie Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Śląskiego i Ordynacji Wyborczej stanowiącej załącznik do regulaminu (http://www.bip.us.edu.pl/zarzadzenie-nr-72020).

return to top