doktorant

19.10.2021 - 14:19 aktualizacja 19.10.2021 - 14:19
Redakcja: dianapasek
Tagi: program, publikacje, TopMinds

Z przyjemnością informujemy, że edycja 2022 programu mentoringowego TopMinds właśnie ruszyła!

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się już cztery edycje programu, z których skorzystało ponad 150 młodych osób oraz ich mentorów i mentorek!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej programu TopMinds: https://topminds.pl/.  Nabór zgłoszeń trwa do 8 listopada.

Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w promocji programu. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przekażą Państwo tę informację zainteresowanym studentkom oraz studentom Państwa szkoły doktorskiej. W minionym roku to właśnie wsparcie mailingowe ze szkół doktorskich przyczyniło się do sukcesu edycji – dotarliśmy do niemal 200 osób zainteresowanych programem.

Przekazuję link do materiałów promocyjnych (TUTAJ), których mogą Państwo użyć do rozsyłek/publikacji.