doktorant

Ogłoszenie o wyborze kandydatów do Komisji

08.04.2022 - 09:45 aktualizacja 08.04.2022 - 09:46
Redakcja: dianapasek
Tagi: ogłoszenie, samorząd, wybory kandydatów do komisji

„Ogłoszenie o wyborze kandydatów do Komisji:
Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów niniejszym informuje o konieczności wyboru kandydatów lub przedstawicieli do:

1. Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej ds. Nauczycieli Akademickich w kadencji 2020-2024.2. Komisji Rekrutacyjnej do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2022/2023.
    W przypadku Komisji Rekrutacyjnej, Doktoranci muszą być gotowi do pracy stacjonarnie przez

cały tydzień rozmów kwalifikacyjnych – od 12 do 15 lipca. Spotkania komisji mogą odbywać się także w dniach przed i po wyznaczonym okresie.
Harmonogram:https://us.edu.pl/szkola-doktorska/rekrutacja-na-rok-akademicki-2022-2023/).

Chętni doktoranci proszeni są o zgłaszanie swojej kandydatury pod adresem doktoranci@us.edu.pl,
wraz z informacją w jakiej dziedzinie się kształcą oraz wnioskiem motywującym ich zgłoszenie i numerem kontaktowym.”