Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
doktorant

Konferencja AIChalange

12.04.2023 - 14:27 aktualizacja 12.04.2023 - 14:28
Redakcja: dianapasek
Tagi: AlChalange, cyfrowapolska, konferencja

Szanowni Państwo,

20 kwietnia br., na naszym Uniwersytecie odbędzie się Konferencje AIChalange dotycząca wykorzystania AI w tym generatorów treści jak ChatGPT zarówno w nauce jak i biznesie. To pierwsza tego typu konferencja w Polsce, podejmująca poważny problem związany nie tylko z wykorzystaniem ChatGPT ale Sztucznej Inteligencji w pracy badawczej oraz innych dziedzinach nauki, co pokazuje interdyscyplinarność paneli i panelistów. Wśród prelegentów m.in Ludovic Peran z AI Human Centered Google i inni wyśmienici goście.

Równolegle do głównej konferencji odbędą się warsztaty z wykorzystania ChatGPT w pracy badawczej, dydaktycznej oraz warsztaty z narzędzi AI Google oraz Amazon, na które serdecznie zapraszam studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego.

Agenda i więcej informacji na stronie: https://konferencja.cyfrowapolska.org

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnika Śląską, NASK współpracujący w ramach Centrum Cyber Science, we współpracy z Polska Cyfrowa.

Serdecznie zapraszam na konferencję równocześnie prosząc o rozpropagowanie informacji o niej wśród studentów oraz pracowników naukowych.

 

return to top