doktorant

Informacja dla doktorantów studiów doktoranckich o procedurze przeprowadzania egzaminów w formie zdalnej

Doktoranci, którzy wyrażają wolę przystąpienia do egzaminu w formie zdalnej powinni:

1. przesłać drogą mailową na adres elzbieta.miernikowska@us.edu.pl skan (względnie zdjęcie) własnoręcznie podpisanego podania o przeprowadzenie egzaminu w formie zdalnej.
    Przed przesłaniem maila proszę zapoznać się z oświadczeniami zawartymi w treści podania oraz zweryfikować swoje techniczne możliwości wzięcia udziału w zdalnym egzaminie.
  2. zwrotnie otrzymacie Państwo maila z sekretariatu studiów doktoranckich z informacją o uzyskaniu zgody na egzamin w formie zdalnej.

Zaproszenie do platformy TEAMS, na której odbędzie się egzamin, Doktorant otrzymuje od PRZEWODNICZĄCEGO komisji egzaminacyjnej.

PRZEBIEG EGZAMINU DYPLOMOWEGO

1. O określonej godzinie PRZEWODNICZĄCY Komisji egzaminu rozpoczyna spotkanie on-line z wykorzystaniem platformy TEAMS.
  2. Pozostali członkowie komisji oraz DOKTORANT dołączają do spotkania zdalnego – włączają kamery i mikrofony.
  3. PRZEWODNICZĄCY Komisji informuje wszystkich uczestników egzaminu o rejestracji jego przebiegu i włącza rejestrowanie spotkania Grupy na platformie TEAMS.
  4. PRZEWODNICZĄCY komisji sprawdza tożsamość studenta – poprzez weryfikację numeru indeksu oraz pokazanej przez studenta legitymacji studenckiej.
  5. PRZEWODNICZĄCY komisji prowadzi egzamin.
  6. Po zakończeniu egzaminu PRZEWODNICZĄCY prosi DOKTORANTA o opuszczenie Grupy TEAMS egzaminu.
  7. W części niejawnej członkowie Komisji omawiają przebieg egzaminu i ustalają oceny cząstkowe, a także ocenę końcową z egzaminu.
  8. PRZEWODNICZĄCY komisji uzupełnia protokół egzaminu.
  9. PRZEWODNICZĄCY komisji zaprasza DOKTORANTA na spotkanie Grupy TEAMS egzaminu i informuje o ustalonym przez Komisję wyniku egzaminu.
  10. PRZEWODNICZĄCY komisji kończy spotkanie Grupy Teams egzaminu, informuje uczestników egzaminu o jego zakończeniu i o przerwaniu rejestracji.
  11. PRZEWODNICZĄCY komisji przekazuje protokół z egzaminu do sekretariatu studiów doktoranckich.