Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

EUROSTUDENT – badanie trendów w szkolnictwie wyższym

02.06.2022 - 10:04 aktualizacja 06.06.2022 - 10:07
Redakcja: MP3
Tagi: ankieta, eurostudent

Zespół badawczy Eurostudent, działający na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki, zachęca studentów do udziału w ciekawym i ważnym badaniu.

„Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś! Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość. Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.
Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami”.

Link do ankiety

plakat ze zdjęciem uśmiechniętej osoby i tekstem: Hej! A co u ciebie? Opowiedz nam, jak ci się żyje i studiuje w Polsce! Największe badanie dotyczące życia i nauki studentów w Europie. Wypełnij ankietę: link do strony podanej w notce

Kartka z ankietą i długopis.

return to top